Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden
EUROPA: Europa League - Play-offs
21:00Atalanta - Olympique Marseille -:-21:00Bayer Leverkusen - AS Roma -:-
EUROPA: Europa Conference League - Play-offs
21:00Olympiakos - Aston Villa -:-ALBANIË: First Division
16:00Bylis - AF Elbasani -:-ALGERIJE: U21 League
18:00Belouizdad -21 - Ben Aknoun -21 -:-18:00Biskra -21 - Oran -21 -:-
18:00UitgesteldKabylie -21 - Constantine -21 -:-
18:00Khenchela -21 - MC Alger -21 -:-
18:00Paradou -21 - Chlef -21 -:-
18:00UitgesteldSetif -21 - US Souf -21 -:-
18:00USM Alger -21 - El Bayadh -21 -:-
ARGENTINIË: Copa Argentina
23:05Colon - Los Andes -:-ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
20:00Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2 -:-20:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
20:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
20:00Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
20:00Tigre 2 - Newells Old Boys 2 -:-
ARMENIË: Premier League
14:00Pyunik - Van -:-17:00Ararat - Noah -:-
ARMENIË: First League
14:00FC Gandzasar - Noah 2 -:-14:00Mika Jerevan - Alashkert 2 -:-
AZERBEIDZJAN: I Liqa
14:00Araz Saatli - Moik Baku -:-14:30Shamakhi - Karvan -:-
15:00Imisli FK - Lokbatan -:-
15:00Mingachevir - Zaqatala -:-
AZIË: AFC Asian Cup Women U17
10:00Filipijnen -17 V - Noord-Korea -17 V -:-13:00Zuid-Korea -17 V - Indonesië -17 V -:-
BAHREIN: Premier League
18:00Al-Hala - Sitra -:-18:00Al-Hidd - Busaiteen -:-
18:00Al-Najma - Manama Club -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Vrouwen
13:30Smorgon V - Vitebsk V -:-BELGIË: Beker van België
15:30Royale Union SG - Royal Antwerp FC -:-BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Morupule -:-15:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd -:-
BRAZILIË: Serie B
02:00America MG - Vila Nova -:-BRAZILIË: Gaucho 2
00:00UitgesteldAimore - GE Bage -:-00:00UitgesteldLajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00UitgesteldMonsoon - Sao Gabriel -:-
00:30UitgesteldBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
20:00UitgesteldFutvida - Pelotas -:-
00:30UitgesteldFrederiquense - Veranopolis -:-
00:30UitgesteldPasso Fundo - Esportivo -:-
BRAZILIË: Maranhense - Play-offs
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZILIË: Copa Espirito Santo - Eerste fase
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZILIË: Brasileiro U20
20:00Fortaleza -20 - Santos -20 -:-20:15UitgesteldCruzeiro -20 - Internacional -20 -:-
00:00UitgesteldGremio -20 - Flamengo -20 -:-
BURUNDI: Coupe du President
15:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre -:-15:00Rukinzo - Kayanza -:-
CANADA: Championship
01:00Atl. Ottawa - Pacific FC -:-01:00CS Saint-Laurent - Toronto FC -:-
CHILI: Primera B
01:00San Luis - U. De Concepcion -:-COLOMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena -:-02:30Pereira - Fortaleza -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
13:30Sanga Balende - Tshinkunku -:-COSTA RICA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-02:00Cartagines - Sporting San Jose -:-
03:00AD Santos - Alajuelense -:-
04:30Herediano - Puntarenas FC -:-
DENEMARKEN: Landspokal Beker
17:00Silkeborg IF - Aarhus GF -:-DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
01:00Moca - Universidad O&M -:-DUITSLAND: Oberliga Westfalen
15:00Munster 2 - Brunninghausen -:-DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg
15:30Bietigheim-Bissingen - Nottingen -:-15:30Denzlingen - Normannia Gmund -:-
15:30Goppinger - Backnang -:-
15:30Mutschelbach - Villingen -:-
15:30Pforzheim - Ravensburg -:-
15:30VfR Mannheim - FC Holzhausen -:-
DUITSLAND: DFB Pokal - Vrouwen
16:00Bayern München V - VfL Wolfsburg V -:-ECUADOR: Serie B
02:00Vargas Torres - Nueve de Octubre -:-EGYPTE: Premier League
15:00Ismaily - El Daklyeh -:-18:00Smouha - ZED -:-
18:00UitgesteldZamalek - Enppi -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play-offs
03:00Metapan - Luis Angel Firpo -:-23:0011 Deportivo - Alianza FC -:-
23:30Platense Municipal - Municipal Limeno -:-
ENGELAND: Professional Development League
14:00Wigan Athletic -21 - Crewe Alexandra FC -21 -:-ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen
19:00Viimsi JK V - Saku Sporting V -:-ETHIOPIË: Premier League
14:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema -:-17:00Dire Dawa - Adama City -:-
EUROPA: EK -17 - Vrouwen
13:00België -17 V - Portugal -17 V -:-15:30Spanje -17 V - Polen -17 V -:-
FAERÖEREILANDEN: Faroe Islands Cup
15:00TB Tvoroyri - Toftir -:-16:00B36 Torshavn - Runavik -:-
17:00Streymur - HB Torshavn -:-
FINLAND: Suomen Cup
14:00Jazz Pori - TPS Turku -:-14:00LPS - IFK Mariehamn -:-
16:15VaKP - P-Iirot Rauma -:-
17:00PuiU - GrIFK -:-
17:30KPV - Jaro -:-
19:00FC Haka Valkeakoski 2 - Inter Turku 2 -:-
FINLAND: Kansallinen Liiga Vrouwen
13:15KuPS V - HJK V -:-GEORGIË: Liga 3
14:00Betlemi - Zestafoni -:-14:00Gardabani - Bakhmaro -:-
14:00Matchakhela - Gonio -:-
14:00Merani Martvili - Borjomi -:-
14:00Merani Tbilisi - Lokomotivi Tibilisi 2 -:-
14:00Meshakhte Tkibuli - Gori -:-
14:00Varketili - Guria -:-
18:00Orbi - Iberia 1999 2 -:-
GRIEKENLAND: Super League 2 - Promotie groep
15:00Athens Kallithea - PAE Chania -:-15:00Ilioupoli - Kalamata -:-
HONDURAS: Nationale Liga - Clausura - Play-offs
02:00Genesis - Marathon -:-04:06Olimpia - Motagua -:-
IJSLAND: Division 1
18:00Njardvik - Dalvik/Reynir -:-18:00Thor Akureyri - Afturelding -:-
IJSLAND: Besta deild Women
18:00Tindastoll V - Fylkir V -:-18:00Vikingur Reykjavik V - Thor/KA V -:-
IRAK: Stars League
14:45Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya -:-17:00Baghdad FC - Zakho -:-
17:00Karbala - Duhok -:-
19:15Al Minaa - Al Naft -:-
21:30Al Zawraa - Naft Missan -:-
ISRAËL: Ligat Ha'Al - Championship Play-Offs
18:30Hapoel Beër Sjeva - Maccabi Bnei Raina -:-18:30Hapoel Haifa - Sakhnin -:-
ISRAËL: Liga Alef - Relegation
18:00H. Bnei Lod - H. Marmorek -:-JORDANIË: Premier League
17:00Al Salt - Aqaba -:-17:00Shabab Al Ordon - Al Ahli -:-
19:45Al Hussein - Al Jalil -:-
KAZACHSTAN: First Division
12:00Aktobe 2 - Kairat Almaty 2 -:-12:00Okzhetpes - Altai -:-
15:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys -:-
15:00Turkistan - Ekibastuz -:-
KIRGIZIË: Premier Liga
11:00Abdish-Ata - Alga -:-13:30Neftchi Kochkor-Ata - Aldier -:-
KOEWEIT: Division 1
18:05Al Sulaibikhat - Al Sahel -:-18:05Yarmouk - Al Tadamon -:-
KOSOVO: Superliga
15:00Feronikeli - Liria -:-15:00Fushe Kosova - Dukagjini -:-
15:00Gjilani - KF Llapi -:-
15:00Malisheva - FC Ballkani -:-
15:00Prishtina - Drita -:-
LIBANON: Premier League - Verliezersronde
15:00Al Hikma - Al Ghazieh -:-15:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
15:00Tadamon - Tripoli -:-
LUXEMBURG: Luxembourg Cup
19:30Hesperange - Niedercorn -:-MEXICO: Liga MX - Clausura - Play-offs
03:05Guadalajara - Toluca -:-05:16Pachuca - Club America -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play-offs
03:00Atlante - Leones Negros -:-MEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs
02:00Tecos - Los Cabos -:-03:00Gavilanes de Matamoros - Alacranes -:-
04:00Irapuato - Porto Palmeiras -:-
MEXICO: Liga Premier Serie B - Play-offs
01:00Uruapan - Ayense -:-MEXICO: Liga MX U23 - Clausura - Play-offs
17:00U.N.A.M. -23 - Necaxa -23 -:-17:30Pachuca -23 - Atl. San Luis -23 -:-
MYANMAR: MNL League Cup
11:00Ayeyawady - Dagon -:-11:00Dagon Port - Silver Stars -:-
11:00Thitsar Arman - Rakhapura United -:-
11:30Yadanarbon - Myawady -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Winnaars
03:00Esteli - Ocotal -:-04:00Diriangen - Jalapa -:-
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play-offs
00:00Managua FC -20 - Ferretti -20 -:-NIGERIA: NPFL
17:00Kwara - Rivers United -:-NOORWEGEN: Division 3 - Group 1
13:00Stord - Floro -:-NOORWEGEN: Division 3 - Group 2
14:00Vidar - Vindbjart -:-NOORWEGEN: NM Beker
18:00Strömsgodset IF - Lillestrøm SK -:-NOORWEGEN: Beker - Vrouwen
13:00Steinkjer V - Bossmo & Ytteren V -:-16:00Raufoss V - Sogndal V -:-
OEKRAÏNE: Premier League
14:30Kolos Kovalivka - Zorja Loehansk -:-OEZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak -:-15:00Shortan Guzor - Kokand 1912 -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
17:30Leobendorf - Neusiedl -:-OOSTENRIJK: Regionale Competitie West
16:00Bischofshofen - Saalfelden -:-OOSTENRIJK: Karnten
10:30Atus Velden - St. Jakob/Ros -:-11:00KAC 1909 - Atus Ferlach -:-
11:00SV Kraig - Treibach -:-
OOSTENRIJK: Oberosterreich
15:00Friedburg - Bad Ischl -:-16:00Pregarten - Mondsee -:-
17:00SPG Wels II - Perg -:-
OOSTENRIJK: Salzburg
14:30Golling - USK Anif -:-17:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg -:-
OOSTENRIJK: OFB Cup Vrouwen
14:00St. Polten V - Austria Wien V -:-QATAR: Emir Cup
16:15Al-Sadd - Al Markhiya -:-19:00Al-Rayyan - Al Khor -:-
19:00Al-Wakra - Muaither SC -:-
SAOEDI-ARABIË: Premier League
17:00Al Feiha - Al Fateh -:-17:00Al Riyadh - Al-Taawon -:-
20:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Freetown City - East End Lions -:-SOMALIË: National league
14:30Sahafi - Dekedda -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Mtibwa Sugar - Tabora United -:-15:00Ihefu - JKT Tanzania -:-
17:15Azam - Simba -:-
19:30Namungo - Geita Gold -:-
TURKIJE: 2. Lig Play-offs
14:30Igdir FK - Iskenderunspor -:-14:30Trabzon FK - Ankaraspor -:-
19:0024 Erzincanspor - Menemenspor -:-
19:00Bucaspor 1928 - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
USA: MLS Next Pro
01:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 -:-01:30Atlanta United 2 - Carolina Core -:-
01:30Crown Legacy - New England Revolution II -:-
04:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 -:-
USA: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-USA: USL League Two
01:30Midwest United - Union FC Macomb -:-04:00Monterey Bay 2 - San Francisco City -:-
USA: NISA
05:30Capo - LA Force -:-USA: US Open Beker
01:00Charleston - Tormenta -:-01:00Indy Eleven - San Antonio -:-
01:00North Carolina - Phoenix Rising -:-
01:30New York City II - Colorado Springs -:-
01:30Tampa Bay - Birmingham -:-
02:00Union Omaha - Sporting Kansas City -:-
03:00New Mexico - Real Salt Lake -:-
04:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC -:-
04:30Seattle Sounders - Louisville City -:-
USA: NWSL Vrouwen
02:00Houston Dash V - Gotham V -:-04:00San Diego Wave V - Utah Royals V -:-
04:00Seattle Reign V - Kansas City Current V -:-
VIETNAM: V.Competitie 1
12:00Gia Lai - Song Lam Nghe An -:-14:15Hanoi FC - Viettel -:-
WERELD: Olympische Spelen - Kwalificatie - Promotie
15:00Indonesië -23 - Guinee -23 -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
12:00Zwitserland -16 - Ierland -16 -:-16:30Peru -20 - Costa Rica -20 -:-
18:00Portugal -16 - Oostenrijk -16 -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00UitgesteldHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
02:00A. Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) -:-
02:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) -:-
02:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) -:-
04:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) -:-
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:-
00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-00:00Sp. Luqueño (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
02:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) -:-
02:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) -:-
02:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) -:-
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
12:00Umeå - Stocksund -:-14:00Friska Viljor - Assyriska FF -:-
14:30Pitea - Vasalund -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid
13:00Eskilsminne - Onsala -:-13:00Olympic - Angelholm -:-
13:00Torslanda - Falkenberg -:-
13:00Tvaaker - Norrby -:-
14:00Torns - Jonkoping -:-
16:00Oskarshamn - Lunds -:-
ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Kumla -:-14:00IFK Skovde - Motala -:-
14:00Saffle SK - Kongahalla -:-
ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen
15:00IF Brommapojkarna V - Pitea V -:-15:00Örebro V - Kristianstad V -:-
15:00Trelleborg V - AIK V -:-
15:00Vittsjo V - Linköping V -:-
ZWITSERLAND: Challenge Competitie
18:00Aarau - FC Sion -:-18:00Nyonnais - Bellinzona -:-
18:00Wil - Baden -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.