REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ALBANIË: Supercompetitie

17:00Skenderbeu - Laci -:-
19:00Apolonia Fier - Partizani -:-
20:00Tirana - Flamurtari -:-

ALGERIJE: 1e Divisie

18:00UitgesteldSaoura - ASM Oran -:-
18:45UitgesteldUSM Alger - Belouizdad -:-
20:00UitgesteldBel Abbes - Kabylie -:-
20:00UitgesteldChlef - MO Bejaia -:-
20:00UitgesteldConstantine - Harrach -:-
20:00UitgesteldEulma - Setif -:-
20:00UitgesteldOran - Arba -:-

ARGENTINIË: Hoogste Divisie - Torneo Transición

20:00Gimnasia L.P. - Godoy Cruz -:-
22:15Defensa y Justicia - Rosario -:-

ARGENTINIË: Divisie B

01:30Atl. Huracan - Patronato 0:1
02:00Ind. Rivadavia - Atletico Tucuman 0:0
02:00Instituto - Ferro 1:1
02:00Temperley - Sportivo Belgrano 1:0
02:30Gimnasia Jujuy - San Martin S.J. 1:0
20:15Nueva Chicago - Argentinos Jrs -:-
20:30All Boys - Santamarina -:-
21:00Boca Unidos - Douglas Haig -:-
23:15Aldosivi - Colon -:-

ARGENTINIË: Torneo Argentino A

03:00Central Cordoba - Antoniana 1:2
21:15Sportivo Patria - Chaco For Ever -:-

ARGENTINIË: Primera C Metropolitana

01:00Talleres Escalada - Justo José de Urquiza 0:0
16:00Argentino de Merlo - Central Cordoba -:-
16:00Club Luján - Defensores de Belgrano -:-
16:00Dock Sud - Midland -:-
16:00Juventud Unida San Miguel - San Telmo -:-
20:30Deportivo Riestra - Defensores Unidos -:-
20:30General Lamadrid - Berazategui -:-

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

16:00Ituzaingó - Atlas -:-
20:30Cañuelas - Yupanqui -:-
20:30Deportivo Muniz - CSR Espanol -:-
20:30Leandro N. Alem - Central Ballester -:-
20:30Liniers - San Martín Burzaco -:-

ARMENIË: Premier League

15:00UitgesteldBanants - Pyunik -:-
15:00UitgesteldShirak - Gandzasar -:-
17:00Ararat - Mika -:-

AUSTRALIË: NSW Premier League - Play Offs

09:00Bonnyrigg - Blacktown -:-

AUSTRALIË: Victorian Premier League

07:00UitgesteldBentleigh - Ballarat Red Devils -:-
11:30Goulburn Valley Suns - Hume City -:-

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

11:00North Star - Capalaba FC -:-

AUSTRALIË: West-Australische Premier League - Play Offs

08:30Bayswater City - Perth SC -:-

AUSTRALIË: APL Premier League - Play Offs

07:00NE Metrostars - West Adelaide -:-
11:30Croydon - Blue Eagles -:-

AUSTRALIË: Queensland State League

10:00Moreton Bay Utd - Brisbane Strikers -:-
11:30F.N.Q. Heat - Brisbane City -:-

AUSTRALIË: T-League

05:30South Hobart - Launceston -:-
06:00Glenorchy Knights - Hobart Zebras -:-
06:00Kingborough Lions - Devonport -:-
06:00Northern Rangers - Olympia Warriors -:-

AUSTRALIË: Capital Territory - Play Offs

07:00Cooma - Belconnen United -:-

AUSTRALIË: Northern NSW - Play Offs

07:00Lambton J. - Charleston -:-

AZERBEIDZJAN: Premier League

16:30Gabala - AZAL PFC -:-
17:00SumQayit City - Araz -:-

BELGIË: Jupiler Pro League

18:00Oostende - Genk -:-
20:00Mouscron Peruwelz - Cercle Brugge -:-
20:00Waasland-Beveren - Lierse -:-
20:00Westerlo - Waregem -:-

BELGIË: Proximus League

20:00ASV Geel - Woluwe Zaventem -:-
20:00Lommel Utd - KSV Roeselare -:-
20:00Mons - Patro Eisden -:-
20:00Seraing Utd - RWS Bruxelles -:-
20:00Tubize - St. Truiden -:-
20:00Virton - Heist -:-

BELGIË: Derde Divisie Groep B

20:00Hasselt - Diegem -:-
20:00Hoogstraten - Vervietois -:-
20:00Wallonne Ciney - Oosterwijk -:-

BOLIVIA: Competitie - Apertura

21:00The Strongest - U. Pando -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premier League

16:30Drina Zvornik - Zeljeznicar -:-
16:30Gradacac - Slavija -:-
16:30Mladost Velika Obarska - Celik Zenica -:-
16:30NK Vitez - Radnik Bijeljina -:-
16:30Sloboda - Zrinjski -:-
16:30Velez Mostar - Olimpic Sarajevo -:-
20:00Borac Banja Luka - Siroki Brijeg -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30Gaborone Utd - ECCO City Greens -:-
15:30Police XI - Nico United -:-
15:30Sankoyo Bush Bucks - Centre Chiefs -:-
15:30Satmos - Botswana MC -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

23:30Cruzeiro - Chapecoense-SC -:-
23:30Palmeiras - Internacional -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

01:30Joinville - Oeste 2:1
01:30Sampaio Correa - America Mineiro 0:0
01:30Santa Cruz - Atletico GO 2:0
21:10America-RN - Parana -:-
21:10Bragantino - ABC -:-
21:10Ponte Preta - Nautico -:-
21:10Vasco - Avai -:-

BRAZILIË: Série C

21:00Duque De Caxias - Guaratingueta -:-
21:00Macae - Madureira -:-
23:30CRB - Botafogo PB -:-
23:30Paysandu - Salgueiro -:-

BRAZILIË: Série D

20:00Penapolense - Londrina -:-
21:00Estrela do Norte - Itapora -:-
21:00Interporto - Guarany -:-
21:00Ipatinga - Confianca -:-
21:00Vitoria da Conquista - CA Porto -:-
23:00Princesa Solimoes - Genus -:-

BULGARIJE: A PFG

16:30Slavia Sofia - Litex Lovech -:-
17:00Haskovo - Botev Plovdiv -:-
17:00Marek - Lok. Sofia -:-
19:00Lok. Plovdiv - CSKA Sofia -:-

BULGARIJE: 2e Divisie

17:00Bansko - Botev Galabovo -:-
17:00Botev Vratsa - Montana -:-
17:00Dobrudzha - PFC Burgas -:-
17:00Rakovski 2011 - Gorna -:-
17:00Spartak - Septemvri -:-
18:30Pirin Blagoevgrad - Sozopol -:-
19:00Chernomorets Burgas - Mezdra -:-
19:00FC Vereya - Razlog -:-

CANADA: CIS

20:15Ryerson - Nipissing -:-
20:15Toronto - Laurentian -:-
21:15Guelph - Waterloo -:-
21:15Laurier - Windsor -:-
21:15Trent - Carleton -:-
21:15Western - Algoma -:-
21:15York - Brock -:-

CHILI: Hoogste Divisie - Apertura

04:00Arica - Palestino 1:0
21:00Colo Colo - Antofagasta -:-

CHILI: Divisie B - Apertura

18:00Magallanes - La Serena -:-
21:00Rangers - Iberia -:-

CHINA: Supercompetitie

13:00Dalian Aerbin - Guangzhou R&F -:-
13:45Shanghai Shenxin - Tianjin Teda -:-

CHINA: Jia Competitie

13:00Beijing Baxy - Qingdao Jonoon -:-
13:00Shijiazhuang - Hebei Zhongji -:-
13:00Xinjiang Tianshan - Yanbian -:-
13:30Chengdu Blades - Beijing Technology -:-
13:30Qingdao Hainiu - Tianjin SongJiang -:-
13:30Shenzhen Ruby - Chongqing Lifan -:-
13:30Wuhan Zall - Shenyang Zhongze -:-

COLOMBIA: Liga Postabon - Clausura

22:15Petrolera - Huila -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Torneo de Invierno

23:00Santos De Guapiles - Puma Generalena -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

18:00Othellos Athienou - Nea Salamis -:-

DENEMARKEN: Supercompetitie

17:00Sonderjyske - Randers -:-

DENEMARKEN: 2e Divisie Oost

13:00Avedore - B 1908 -:-
14:00Gentofte-Vangede - Herlev -:-
15:00BK Frem - Rishoj -:-
15:00Sollerod-Ved. - Avarta -:-

DENEMARKEN: 2e Divisie West

13:00Kolding - Odder -:-
14:00Middelfart - Svendborg -:-
14:00Sydvest - Jammerbugt -:-
15:00Varde - Skovbakken -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Hamburger - Paderborn -:-
15:30Leverkusen - Hertha -:-
15:30Stuttgart - Köln -:-
15:30Werder Bremen - Hoffenheim -:-
15:30Wolfsburg - Frankfurt -:-
18:30Schalke - Bayern München -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

13:00Aue - Düsseldorf -:-
13:00Karlsruher - Heidenheim -:-

DUITSLAND: 3e Liga

14:00Chemnitzer FC - Unterhaching -:-
14:00Fortuna Köln - Duisburg -:-
14:00Hallescher - Dortmund II -:-
14:00Kiel - Munster -:-
14:00Regensburg - Energie Cottbus -:-
14:00Sonnenhof - Stuttgart II -:-
14:00VfL Osnabrück - Erfurt -:-
14:00Wehen - Dresden -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

13:00Hannover II - Cloppenburg -:-
15:00Meppen - Wolfsburg II -:-
16:00FT Braunschweig - BSV Rehden -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:30Jena - Halberstadt -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

13:00Keulen II - Allemannia Aken -:-
14:00Dusseldorf II - Bochum II -:-
14:00RW Essen - Oberhausen -:-
14:00Siegen - Schalke II -:-
14:00Uerdingen - Rodinghausen -:-

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:00Baunatal - Trier -:-
14:00Elversberg - Offenbach -:-
14:00FC Nottingen - Saarbrucken -:-
14:00Homburg - Neckarelz -:-
14:00Walldorf - Kassel -:-
14:00Zweibrucken - Kaiserslautern II -:-

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

14:00Neurenberg II - Augsburg II -:-
14:00SpVgg Bayreuth - Seligenporten -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

14:00Brandenburger - Rathenow -:-
14:00Hansa Rostock II - Luckenwalde -:-
14:00Lichtenberg - Zehlendorf -:-
14:00Neubrandenburg - Schönberg -:-
14:00Schoneiche - Pommern Greifswald -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Altenholz - Meldorf -:-
14:00Heider SV - Eutin -:-
14:00NTSV Strand 08 - Todesfelde -:-
14:30TSV Kropp - Preetzer TSV -:-
15:00Bordesholm - Angeln -:-
15:00Hartenholm - Kiel II -:-
16:00Dornbreite Lubeck - Neumunster -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

14:00Meiendorfer SV - Victoria Hamburg -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

15:00Blumenthaler - Grohn -:-
15:00OSC Bremerhaven - Aumund-Vegesack -:-
15:00Werder Bremen III - Leher -:-

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

16:00Ottersberg - Jeddeloh -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

15:30Neuenkirchen - Eintracht Rheine -:-
17:00ASC 09 Dortmund - Hammer SpVgg. -:-

DUITSLAND: Oberliga Hessen

14:00Eschborn - Flieden -:-
15:00SKV Darmstadt - Lohfelden -:-
15:00Vellmar - Sp. Seligenstadt -:-
16:00Lehnerz - Steinbach -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:30Wirges - Hertha Wiesbach -:-
15:30Betzdorf - Elversberg II -:-
15:30Hauenstein - Salmrohr -:-
15:30Pfeddersheim - Mechtersheim -:-
16:00Diefflen - Rochling -:-
16:30Saar Saarbrucken - Neunkirchen -:-
17:30Arminia Ludwigshafen - Schott Mainz -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

15:00Frohnlach - Erlangen -:-
15:00Spvgg Ansbach 09 - Regensburg II -:-
15:00Wurzburger FV - Weiden -:-
16:00Alemannia Haibach - Bayern Hof -:-
16:00Amberg - Grossbardorf -:-
16:00Aubstadt - Ammerthal -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

14:00Dachau - Bad Kotzting -:-
14:00Landsberg - Landshut -:-
15:00Pullach - DJK Rosenheim -:-
15:00Vilzing - Schwabmunchen -:-
16:00Rosenheim - Bogen -:-
17:00Sonthofen - Wolfratshausen -:-

DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg

15:30Bahlinger - Ravensburg -:-
15:30FC 08 Villingen - Balingen -:-
15:30Freiburger - Spielberg -:-
15:30Kehler - Aalen II -:-
15:30Reutlingen - Pfullendorf -:-
15:30Ulm - Ger. Friedrichstal -:-
15:30VfR Mannheim - SV Pforzheim -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

11:00Kiel -19 - Jena -19 -:-
13:00Hamburger -19 - Meppen -19 -:-
15:00Braunschweig -19 - Dresden -19 -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

11:00Kaiserslautern -19 - Augsburg -19 -:-
12:30Stuttgart -19 - Frankfurt -19 -:-
13:00Furth -19 - Hoffenheim -19 -:-
16:00Neurenberg -19 - Mannheim -19 -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

14:00Bonner -19 - Bielefeld -19 -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

13:00Wolfsburg V - Freiburg V -:-

ENGELAND: Premier League

13:45Burnley - Manchester Utd -:-
16:00Manchester City - Stoke -:-
16:00Newcastle - Crystal Palace -:-
16:00QPR - Sunderland -:-
16:00Swansea - West Brom -:-
16:00West Ham - Southampton -:-
18:30Everton - Chelsea -:-

ENGELAND: Championship

13:15Sheffield Wed - Nottingham -:-
16:00Brighton - Charlton -:-
16:00Derby - Ipswich -:-
16:00Fulham - Cardiff -:-
16:00Leeds - Bolton -:-
16:00Middlesbrough - Reading -:-
16:00Millwall - Blackpool -:-
16:00Norwich - Bournemouth -:-
16:00Rotherham - Brentford -:-
16:00Watford - Huddersfield -:-
16:00Wigan - Birmingham -:-
16:00Wolves - Blackburn -:-

ENGELAND: Competitie Een

16:00Colchester - Peterborough -:-
16:00Doncaster - Oldham -:-
16:00Fleetwood - Leyton Orient -:-
16:00Gillingham FC - Crewe -:-
16:00Milton Keynes - Crawley Town -:-
16:00Port Vale - Chesterfield -:-
16:00Preston - Sheffield Utd -:-
16:00Rochdale - Bradford -:-
16:00Scunthorpe - Walsall -:-
16:00Swindon - Coventry -:-
16:00Yeovil - Barnsley -:-

ENGELAND: Competitie Twee

16:00Bury - Accrington -:-
16:00Cambridge Utd - Carlisle -:-
16:00Cheltenham - Hartlepool -:-
16:00Mansfield - Burton -:-
16:00Northampton - Exeter -:-
16:00Oxford Utd - Dagenham & Red. -:-
16:00Plymouth - Southend -:-
16:00Portsmouth - Newport -:-
16:00Shrewsbury - Luton -:-
16:00Tranmere - Morecambe -:-
16:00Wimbledon - Stevenage -:-
16:00York - Wycombe -:-

ENGELAND: Conference Premier

16:00Aldershot - Grimsby -:-
16:00Alfreton - Braintree -:-
16:00Bristol Rovers - Halifax -:-
16:00Dartford - Telford -:-
16:00Dover - Kidderminster -:-
16:00Gateshead - Chester -:-
16:00Lincoln - Torquay -:-
16:00Macclesfield - Eastleigh -:-
16:00Nuneaton - Altrincham -:-
16:00Southport - Barnet -:-
16:00Welling - Forest Green -:-
16:00Wrexham - Woking -:-

ENGELAND: Blue Square Noord

16:00Boston - Stalybridge -:-
16:00Chorley - Brackley -:-
16:00Fylde - Hednesford -:-
16:00Gainsborough - Bradford PA -:-
16:00Guiseley - Gloucester -:-
16:00Harrogate - Oxford City -:-
16:00Hyde - Tamworth -:-
16:00Leamington - Colwyn Bay -:-
16:00Solihull - Barrow -:-
16:00Stockport - Lowestoft -:-
16:00Worcester - North Ferriby -:-

ENGELAND: Blue Square Zuid

16:00Basingstoke - Ebbsfleet -:-
16:00Boreham Wood - Bath City -:-
16:00Chelmsford - Staines Town -:-
16:00Concord - Gosport -:-
16:00Havant & W - Stortford -:-
16:00Maidenhead - Eastbourne -:-
16:00St. Albans - Sutton -:-
16:00Wealdstone - Bromley -:-
16:00Weston - Hayes & Yeading -:-
16:00Whitehawk - Farnborough -:-

ENGELAND: Premier League Zuid

16:00Bideford - Arlesey -:-
16:00Cambridge City - Weymouth -:-
16:00Chippenham - Hungerford -:-
16:00Corby - Truro -:-
16:00Dorchester - Chesham -:-
16:00Dunstable Town - Redditch -:-
16:00Frome - Banbury -:-
16:00Hereford - Burnham -:-
16:00Hitchin - Cirencester -:-
16:00Poole Town - Biggleswade Town -:-
16:00Slough - Histon -:-
16:00St. Neots - Paulton Rovers -:-

ENGELAND: Premier League Noord

16:00Ashton - Stamford -:-
16:00Grantham - Belper Town -:-
16:00Halesowen - Blyth -:-
16:00Ilkeston - Curzon Ashton -:-
16:00Kings Lynn - Trafford -:-
16:00Marine - Buxton -:-
16:00Nantwich - Frickley -:-
16:00Rushall - Skelmersdale -:-
16:00United of Manchester - Ramsbottom -:-
16:00Whitby - Witton -:-
16:00Workington - Stourbridge -:-

ENGELAND: Isthmian Premier League

16:00Billericay - Dulwich Hamlet -:-
16:00Bury Town - Bognor -:-
16:00East Thurrock - Harrow Borough -:-
16:00Hampton - Lewes -:-
16:00Hendon - Enfield Town -:-
16:00Maidstone - Canvey Island -:-
16:00Margate - Leiston FC -:-
16:00Metropolitan Police - Leatherhead -:-
16:00Tonbridge - Kingstonian -:-
16:00VCD Athletic - Witham -:-
16:00Wingate & Finchley - Hornchurch -:-

ENGELAND: FA Cup - Kwalificatie

16:001874 Northwich - Prescot -:-
16:00Abingdon - Egham -:-
16:00AFC Rushden - Bedford -:-
16:00AFC Totton - Gillingham Town -:-
16:00Alresford - Sherborne -:-
16:00Armthorpe - Marske -:-
16:00Ashford Town - Daventry -:-
16:00Ashford U. - Chipstead -:-
16:00Aveley - Basildon -:-
16:00Aylesbury Utd - Aylesbury FC -:-
16:00Barkingside - Wivenhoe -:-
16:00Basford - Sheffield -:-
16:00Bashley - Winchester -:-
16:00Bedfont & Feltham - Leighton Town -:-
16:00Bemerton - Bournemouth FC -:-
16:00Bishop Auckland - Roofing -:-
16:00Bishops - Ascot -:-
16:00Blaby & Whetstone - Stratford -:-
16:00Blackfield - Highworth -:-
16:00Bodmin - Witheridge -:-
16:00Bowers & Pitsea - Colney -:-
16:00Bradford Town - Wootton -:-
16:00Brentwood - Potters -:-
16:00Bridgwater - Brislington -:-
16:00Bridlington - Northallerton -:-
16:00Burgess Hill - Eastbourne -:-
16:00Burnham Ramblers - Hadleigh -:-
16:00Burscough - Mossley -:-
16:00Carlton Town - Handsworth -:-
16:00Chatham - Whyteleafe -:-
16:00Cheltenham Saracens - Fleet Town -:-
16:00Cheshunt - Thurrock -:-
16:00Cinderford - Horndean -:-
16:00Clipstone - Loughborough Uni. -:-
16:00Clitheroe - Seaham -:-
16:00Codicote - Tilbury -:-
16:00Cogenhoe - Kettering -:-
16:00Coleshill - Bromsgrove -:-
16:00Congleton - Salford -:-
16:00Consett - Whickham -:-
16:00Coventry Sphinx - Bedworth -:-
16:00Cowes - Yate Town -:-
16:00Cray - Molesey -:-
16:00Deal - Chessington & Hook -:-
16:00Dereham - St Ives -:-
16:00Droylsden - Runcorn Linnets -:-
16:00Dudley - Market Drayton -:-
16:00Dunston - Durham -:-
16:00Eastbourne United - Hastings -:-
16:00East Grinstead - Raynes Park Vale -:-
16:00East Preston - Holmesdale -:-
16:00Ellistown - Kirby Muxloe -:-
16:00Epsom - Croydon -:-
16:00Evesham - Kidsgrove Athletic -:-
16:00Fareham - Longwell Green -:-
16:00Farsley - Athersley -:-
16:00Faversham - Westfield -:-
16:00Fisher - Ramsgate -:-
16:00Garforth - Harrogate Railway -:-
16:00Godmanchester R. - Newmarket -:-
16:00Gresley - Cleethorpes -:-
16:00Hanwell Town - Biggleswade Utd. -:-
16:00Hanworth - North Greenford Utd. -:-
16:00Harefield - Leverstock Green -:-
16:00Hartley Wintney - Frimley Green -:-
16:00Hayes - Holmer Green -:-
16:00Hertford - Great Wakering -:-
16:00Holbeach - Boston Town -:-
16:00Horsham FC - Corinthian -:-
16:00Ipswich Wanderers - Hoddesdon -:-
16:00Kempston - Northampton Sileby -:-
16:00Knaphill - Badshot -:-
16:00Knaresborough - West Allotment -:-
16:00Leek - Lichfield -:-
16:00Lincoln Utd. - Brigg Town -:-
16:00London T. - Clacton -:-
16:00Lordswood - Hythe Town -:-
16:00Loughborough - Coalville -:-
16:00Maldon & Tiptree - London C. -:-
16:00Maltby - Glossop -:-
16:00Mangotsfield - Cribbs -:-
16:00Margaretsbury - Romford -:-
16:00Merthyr Town - Larkhall -:-
16:00Milton - Marlow -:-
16:00Mole Valley - Carshalton -:-
16:00Needham - Soham -:-
16:00Newcastle Benfield - Kendal -:-
16:00Newcastle Town - Chasetown -:-
16:00New Mills - Squires Gate -:-
16:00Newport IW - Winterbourne -:-
16:00North Leigh - Flackwell -:-
16:00Northwich - Emley -:-
16:00Northwood - Kings Langley -:-
16:00Odd Down - Willand -:-
16:00Padiham - Shildon -:-
16:00Peterborough NS - Mildenhall -:-
16:00Portchester - Folland -:-
16:00Radcliffe Borough - Atherton -:-
16:00Rainworth - Staveley Miners -:-
16:00Redbridge - Sudbury -:-
16:00Redhill - Horsham YMCA -:-
16:00Retford - Holwell -:-
16:00Ringmer - Merstham -:-
16:00Royston - Brightlingsea -:-
16:00Runcorn Town - Goole -:-
16:00Saffron - Welwyn Garden -:-
16:00Shawbury - Tividale -:-
16:00Shepshed - Quorn -:-
16:00Shepton Mallet - Saltash -:-
16:00Sholing - Bristol MF -:-
16:00Shrivenham - Shortwood -:-
16:00Sittingbourne - Dorking -:-
16:00Slimbridge - Chalfont St Peter -:-
16:00South Park - Thamesmead -:-
16:00Spalding United - Heanor Town -:-
16:00Sporting Khalsa - Tipton -:-
16:00Stafford Town - Norton Utd -:-
16:00Staines Lammas - Barton -:-
16:00Stockport Sports - Ossett -:-
16:00Stocksbridge - Bamber -:-
16:00Sutton Coldfield - Brocton -:-
16:00Swindon Supermarine - Hallen -:-
16:00Tadcaster - Spennymoor -:-
16:00Taunton - Clevedon -:-
16:00Thame - Highmoor -:-
16:00Tiverton - Plymouth Parkway -:-
16:00Tooting Mitcham - Three Bridges -:-
16:00Walsall W. - Stafford -:-
16:00Waltham Abbey - Cockfosters -:-
16:00Walton Casuals - Whitstable Town -:-
16:00Walton & Hersham - Herne -:-
16:00Ware - Felixstowe & Walton -:-
16:00Warrington - Barton Town -:-
16:00Washington - Lancaster -:-
16:00Wellington - Stourport -:-
16:00West Auckland - Darlington 1883 -:-
16:00West D. & C. - Brighouse Town -:-
16:00Westfields - Rugby -:-
16:00Whitton - Haverhill Borough -:-
16:00Wimborne - St. Austell -:-
16:00Windsor - Godalming Town -:-
16:00Winterton - Ossett Albion -:-
16:00Wisbech - Kirkley & Pakefield -:-
16:00Worthing United - Guernsey F. -:-
16:00Wroxham - Great Yarmouth -:-
16:00Wulfrunians - Boldmere -:-

ESTLAND: Competitie

12:00Johvi Lokomotiv - Flora -:-
15:00Sillamäe Kalev - Tallinna Kalev -:-
17:30Levadia - Paide Linnameeskond -:-
18:00Tammeka Tartu - Narva -:-

FINLAND: 1e Divisie

15:00JIPPO - Oulu -:-

FINLAND: Kakkonen North

15:00OPS - OLS Oulu -:-
15:00TP-47 - Kemi -:-

FINLAND: Kakkonen South

15:00Ekenas - BK-46 -:-
15:00GrIFK - Gnistan -:-

FINLAND: Kakkonen East

15:00JaPS - Keski-Uusimaa -:-
15:00Lahti Akatemia - KuFu-98 -:-

FINLAND: Kakkonen West

15:00S. Kristina - MaPS -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

17:00Monaco - Lille -:-
20:00Caen - Rennes -:-
20:00Lens - Reims -:-
20:00Lorient - Guingamp -:-
20:00Nantes - Montpellier -:-
20:00Toulouse - Evian TG -:-

FRANKRIJK: Ligue 2

14:00Tours - Angers -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

17:00Juvisy V - Soyaux V -:-
18:00Paris SG V - Arras V -:-
19:00Albi V - Metz V -:-
19:00St Etienne V - Rodez V -:-

GRIEKENLAND: Supercompetitie

18:15Kalloni - Ergotelis -:-
18:15Panthrakikos - Giannina -:-
20:30Panetolikos - Olympiakos -:-

GRIEKENLAND: Beker - Eerste ronde

17:00UitgesteldDramas - Zakynthos -:-
17:00Ermionidas-Ermis - Panegialios -:-
17:00Pierikos - Tyrnavos -:-
19:00Karditsa - Gazoros -:-
19:00Psachna - Episkopi -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura

23:30Marathon - Real Espana -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

16:30Ujpest - Honved -:-
18:30Nyiregyhaza - Lombard Papa -:-
18:30Pecsi - Kecskemeti -:-
20:30Videoton - Puskas Academy -:-

HONGARIJE: NB II

17:30Ajka - Gyirmot -:-
17:30Bekescsaba - Soproni VSE -:-
17:30Szeged - Cegledi -:-
17:30Szigetszentmiklos - Zalaegerszeg -:-
18:00Siofok - Soroksar -:-
19:00Kaposvar - Mezokovesd -:-
19:00Szolnoki - Csakvari -:-

IERLAND: 1e Divisie

20:45Cobh Ramblers - Wexford -:-

IERLAND: FAI Beker

18:30Avondale Utd - Saint Michaels -:-

IJSLAND: 1e Divisie

15:00Throttur - Tindastoll -:-
16:00Akranes - Bolungarvik -:-

INDONESIË: Supercompetitie - Eerste fase

10:30Balikpapan - Persiram -:-
10:30PS Barito Putera - Padang -:-

IRAN: Pro League

14:45Padideh Mashhad - Sorinet -:-
15:30Malavan - Esteghlal Khuzestan -:-
16:30Saba Qom - Persepolis -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

17:00UitgesteldB. Jeruzalem - M. Haifa -:-
17:00UitgesteldH. Haifa - Ashdod -:-
17:00UitgesteldH. Petach Tikva - H. Beer Sheva -:-
17:00UitgesteldM. Tel Aviv - H. Raanana -:-
17:00UitgesteldNetanya - M. Petach Tikva -:-
17:00UitgesteldSakhnin - H. Acre -:-
17:00UitgesteldShmona - H. Tel Aviv -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

17:00UitgesteldH. Nazareth Illit - Ironi Tiberias -:-
18:00UitgesteldHapoel Afula - M. Nazareth -:-
18:00UitgesteldHapoel Ramat Gan - Yehuda -:-
18:00UitgesteldH. Kfar Saba - H. Bnei Lod -:-
18:00UitgesteldKiryat Gat - Beitar Shimshon -:-
18:00UitgesteldMaccabi Yavne - Hakoach Ramat Gan -:-
18:00UitgesteldM. Herzliya - H. Ironi Rishon -:-
18:00UitgesteldRamat Hasharon - Hapoel Jerusalem -:-

ISRAËL: Toto Beker

17:00M. Petach Tikva - H. Petach Tikva -:-
18:00H. Acre - Sakhnin -:-
18:50Shmona - H. Haifa -:-
19:00H. Beer Sheva - B. Jeruzalem -:-

ITALIË: Serie A

18:00Chievo - Juventus -:-
20:45AS Roma - Fiorentina -:-

ITALIË: Serie B

20:30Avellino - Pro Vercelli -:-
20:30Catania - Lanciano -:-
20:30Crotone - Ternana -:-
20:30Entella - Bari -:-
20:30Frosinone - Brescia -:-
20:30Livorno - Carpi -:-
20:30Pescara - Trapani -:-
20:30Varese - Spezia -:-

ITALIË: Lega Pro - Group A

14:30Pro Patria - Torres -:-
15:00Vicenza - Giana Erminio -:-
16:00Alessandria - Mantova -:-
17:00Monza - Novara -:-

ITALIË: Lega Pro - Group B

14:30L Aquila - Gubbio -:-
15:00Lucchese - Santarcangelo -:-
16:00Pisa - Teramo -:-
17:00Tuttocuoio - Carrarese -:-
19:30San Marino - Prato -:-

ITALIË: Lega Pro - Group C

14:30Aversa - Lamezia -:-
15:00Foggia - Martina Franca -:-
16:00Catanzaro - Juve Stabia -:-
17:00Savoia - Melfi -:-
19:30Barletta - Messina -:-

JAPAN: J-League

11:00G-Osaka - Albirex Niigata -:-
11:00Urawa - Omiya Ardija -:-
11:30Tokushima - Hiroshima -:-
12:00C-Osaka - Kobe -:-
12:00Kashima - Tokio -:-
12:00Kashiwa - Kofu -:-
12:00Nagoya - Kawasaki -:-
12:00Tosu - Shimizu -:-
12:00Vegalta Sendai - Yokohama M. -:-

JAPAN: Vrouwen Voetbal Championship - Kazananlar etabı

09:00Yunogo V - JEF United V -:-

JAPAN: Vrouwen Voetbal Championship - Losers stage

10:00Sayama V - Kunoichi V -:-

JEMEN: Division 1

15:00Al Oruba Zabid - Al Yarmuk -:-
15:00Al Shula - Al Wahda -:-

KOEWEIT: Premier League

16:30Al Kuwait - Al Jahra -:-
16:30Al Qadisiya - Kazma SC -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Ferronikeli - Besa Peje -:-
17:00Kosova Vushtrri - Istogu -:-
17:00Prishtina - Trepca 89 -:-

KROATIË: 1e HNL

21:00Belupo - Lok. Zagreb -:-

LITOUWEN: A Liga

13:00Atlantas - Siauliai -:-
15:00Ekranas - Trakai -:-

LITOUWEN: Beker

18:00Gariunai Vilnius - Silute -:-
18:00Prelegentai Vilnius - Sakuona Plikiai -:-

LUXEMBURG: Nationale Divisie

18:00Grevenmacher - Ettelbruck -:-

MACEDONIË: Prva Competitie

17:00Rabotnicki - Shkendija -:-

MALAWI: Super League

14:30Mighty Wanderers - MAFCO -:-
14:30Moyale Barracks - Blantyre United -:-

MALEISIË: Malaysia Cup - Groepsfase

10:45PDRM FA - Selangor -:-
14:45Darby - T-Team -:-
14:45Sarawak - Perak -:-
14:45Terengganu - Kedah -:-

MAROKKO: Division 2

15:00Dcheira - Tanger -:-
15:00Jeunesse - Union de Mohammédia -:-
15:00Meknes - Raja Beni Mellal -:-
15:00RAC Casablanca - Widad Temara -:-
15:00Sale - Houara -:-
15:00Tadla - Fes -:-
15:00Témara - Youssoufia Berrechid -:-
15:00Union Ait Melloul - Mouloudia Oujda -:-

MAROKKO: Morocco Cup

17:00Jadida - Agadir -:-
20:00Moghreb Tétouan - FUS Rabat -:-

MEXICO: Hoogste Divisie - Apertura

02:30Queretaro - Monterrey 0:1
81'Tijuana - Leones Negros 1:1

MEXICO: Hoogste Divisie A - Apertura

02:00Atlante - Atl. San Luis 1:1
56'Dep. Tepic - Lobos BUAP 0:0

MOLDAVIË: Nationale Divisie

16:00Ceadir Lunga - FC Academia Chisinau -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

17:00Bokelj - Lovcen -:-
17:00Buducnost - Mornar -:-
17:00Mogren - Grbalj -:-
17:00OFK Petrovac - Mladost Podgorica -:-
17:00Sutjeska - Berane -:-
17:00UitgesteldZeta - Rudar -:-

MOZAMBIQUE: Liga Desportiva de Maputo

15:00Desportivo Maputo - Clube Desportivo de Nacala -:-
15:00Tèxtil do Pungué - Chibuto -:-

NEDERLAND: Eredivisie

18:30Cambuur - ADO -:-
19:45Dordrecht - AZ -:-
19:45Excelsior - Heracles -:-
20:45Heerenveen - Utrecht -:-

NEDERLAND: Jupiler League

16:30Oss - De Graafschap -:-

NIGERIA: Premier League

17:00Bayelsa - Nembe -:-

NOORD-IERLAND: IFA Premiership

16:00Ballinamallard - Cliftonville -:-
16:00Crusaders - Glentoran -:-
16:00Dungannon - Linfield -:-
16:00Institute - Warrenpoint -:-

NOORWEGEN: Hoogste Divisie

15:30Sarpsborg 08 - Odd -:-
18:00Aalesund - Strömsgodset -:-
20:00Bodo/Glimt - Vålerenga -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

16:00Birkebeineren - Kongsvinger -:-
16:00Flekkeroy - Vindbjart -:-
16:00Fram - Asker -:-
16:00Jerv - Arendal -:-
16:00Pors Grenland - Orn -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

14:00Traeff - Valdres -:-
16:00Byåsen - Nardo -:-
16:00Elverum - Levanger -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 3

15:00Stord - Ålgård -:-
15:00Vidar - Egersunds -:-
16:00Fyllingsdalen - Åsane -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 4

13:00Finnsnes - MO -:-
16:00K. Oslo - Lørenskog -:-
16:00Medkila - Harstad -:-
16:00Moss - Drobak-Frogn -:-

NOORWEGEN: Hoogste Divisie - Vrouwen

15:00Avaldsnes V - Arna-Bjørnar V -:-
15:00Klepp V - Grimstad V -:-
15:00Kolbotn V - Valerenga V -:-
15:00LSK Kvinner V - Orn V -:-
17:30Stabaek V - Grand Bodo V -:-

OEKRAÏNE: Premier League

16:00Hoverla Uzhhorod - Olimpik Donetsk -:-
18:30Din. Kiev - Ch. Odessa -:-

OOSTENRIJK: Tipico Bundesliga

16:30Salzburg - Sturm Graz -:-
19:00AC Wolfsberger - Neustadt -:-
19:00Admira - Austria Wien -:-
19:00Altach - Ried -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

17:00Ritzing - Schwechat -:-
17:00St. Polten (Am) - Admira (Am) -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

17:00Pasching - Vorwarts Steyr -:-
18:00Wallern - Florian -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie West

16:30Kitzbuhel - Hard -:-
17:00A. Salzburg - Wattens -:-
17:00Hochst - Neumarkt -:-
17:00Kufstein - Bizau -:-
17:00Seekirchen - Innsbruck (Am) -:-
18:15Saalfelden - Schwaz -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

01:00Uitgesteld12 de Octubre - Nacional Asuncion -:-
23:003 de Febrero - Sol De America -:-

PERU: Hoogste Divisie - Apertura

20:00Cienciano - U. Comercio -:-
22:30A. Lima - Melgar -:-
22:30Cesar Vallejo - Garcilaso -:-
22:30Juan Aurich - U. de Deportes -:-
22:30San Simon - U. San Martin -:-

PERU: Segunda Division

03:00Sport Boys - Carlos Manucci 4:3

POLEN: Competitie

15:30Leczna - Pogon Szczecin -:-
18:00Slask - Gornik Z. -:-
20:30Korona - Jagiellonia -:-

POLEN: Division 1

14:45Plock - Katowice -:-
16:00Bytow - Chrobry Glogow -:-
17:00Pogon Siedlce - Zaglebie -:-
20:00Legnica - Arka -:-

POLEN: Division 2

15:00Blekitni Stargard - Puszcza -:-
16:00Siarka Tarnobrzeg - Walbrzych -:-
17:00Raków - Sosnowiec -:-
19:00ROW Rybnik - S. Wola -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

19:00Belenenses - Guimaraes -:-
21:30Braga - Estoril -:-

PORTUGAL: Tweede Divisie

19:00Benfica B - Covilha -:-

ROEMENIË: 1e Liga

17:30Din. Boekarest - FC Brasov -:-
20:00V. Constanta - Steaua Boekarest -:-

ROEMENIË: 2e Divisie/Serie 1

10:00Braila - Balotesti -:-
10:00Buzau - SC Bacau -:-
10:00Dorohoi - Slobozia -:-
10:00F. Constanţa - Rapid Suceava -:-
10:00Navodari - Berceni -:-
10:00Voluntari - Arges Pitesti -:-

ROEMENIË: 2e Divisie/Serie 2

10:00Caransebes - Satu Mare -:-
10:00Mioveni - ACS Poli Timisoara -:-
10:00Pancota - Ramnicu Valcea -:-
10:00Poiana Campina - Metalul Resita -:-
10:00Tarlungeni - Olt Slatina -:-

RUSLAND: Premier League

12:00M. Saransk - T. Moskou -:-
15:00Amkar - Sp. Moskou -:-
18:00Arsenal Tula - Kuban -:-

RUSLAND: Youth League

10:00CSKA Moskou -21 - FK Rostov -21 -:-
14:00Kazan -21 - Ufa -21 -:-
15:00Krasnodar -21 - Din. Moskou -21 -:-

RUSLAND: Beker - Kwalificatie

12'Sakhalin - Luch Energiya 0:0
08:00Komsomolsk - SKA Energiya -:-
10:00Baikal Irkutsk - Yenisey -:-
15:00Astrakhan - Samara -:-
16:00Chornomorets - Anzhi -:-
16:00Neftekhimik - Orenburg -:-
16:00Ulyanovsk - Saratov -:-
17:00SKCHF Sevastopol - Volgar-Astrakhan -:-
17:00Syzran - Tyumen -:-

SAOEDI-ARABIË: Premier League

18:25Al Oruba - Al-Raed -:-
19:40Al Khaleej - Al Nasr Riyadh -:-
19:40Al-Taawon - Najran -:-

SCHOTLAND: Premiership

16:00Aberdeen - Partick -:-
16:00Hamilton - Ross County -:-
16:00Inverness - Kilmarnock -:-
16:00Motherwell - St. Johnstone -:-
16:00St. Mirren - Dundee Utd -:-

SCHOTLAND: Championship

16:00Alloa - Hibernian -:-
16:00Cowdenbeath - Raith -:-
16:00Dumbarton - Livingston -:-
16:00Hearts - Falkirk -:-
16:00Rangers - Queen of South -:-

SCHOTLAND: League One

16:00Airdrie - Stirling -:-
16:00Brechin - Peterhead -:-
16:00Forfar - Morton -:-
16:00Stenhousemuir - Ayr -:-
16:00Stranraer - Dunfermline -:-

SCHOTLAND: League Two

16:00Albion Rovers - Queen's Park -:-
16:00Annan - Elgin -:-
16:00Arbroath - Montrose -:-
16:00Clyde - Berwick -:-
16:00East Fife - East Stirlingshire -:-

SERVIË: Supercompetitie

17:00Mladost - Napredak -:-
17:00Radnicki 1923 - Borac -:-
19:30Crvena Zvezda - Sp. Subotica -:-
19:30Cukaricki - FK Vozdovac -:-
19:30Radnicki Nis - Donji Srem -:-

SINGAPORE: S.League

13:30Tanjong Pagar - Brunei DPMM -:-
13:30Woodlands W. - Harimau Muda B -:-

SLOVENIË: Prva Competitie

17:00Celje - O. Ljubljana -:-
20:05Domzale - Maribor -:-

SLOVENIË: 2e SNL

16:30Ankaran Hrvatini - Triglav -:-
16:30Dob - Dravinja -:-
16:30Verzej - Krsko -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga

16:00Podbrezova - Z. Moravce -:-
17:30Ruzomberok - Kosice -:-
17:30Trencin - Myjava -:-

SLOWAKIJE: 2. Liga - West

16:00Sala - S. Bratislava B -:-
16:00Trnava B - Dubnica -:-
16:00Zilina B - Skalica -:-
19:30Nitra - Samorin -:-

SLOWAKIJE: 2. Liga - East

16:00D. Kubin - Trebisov -:-
16:00L. Mikulas - Moldava -:-
16:00Presov - Bardejov -:-
19:00Poprad - Lok. Kosice -:-
19:30Michalovce - Zvolen -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - Oost

16:00Humenne - Vranov -:-
16:00Lipany - V. Opatske -:-
16:00S. Nova Ves - Michalovce B -:-

SLOWAKIJE: Divison C Bratislava

17:00Bahon - D. Luzna -:-

SPANJE: Primera Division

19:00Ath. Bilbao - Levante -:-
19:00Cordoba - Celta Vigo -:-
21:00Atl. Madrid - Eibar -:-
23:00Espanyol - Sevilla -:-

SPANJE: 2e Divisie

19:00Barcelona B - Sabadell -:-
19:00Lugo - Valladolid -:-
19:00Zaragoza - Osasuna -:-
21:00Alcorcon - Girona -:-
23:00Santander - Mirandes -:-
23:00Tenerife - Albacete -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

19:30Marino de Luanco - Lealtad -:-
20:00Ferrol - Murcia -:-
20:00Real Aviles - R. Oviedo -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

16:00R. Union - Sestao -:-
17:00Leioa - Trival Valderas -:-
18:00Amorebieta - Huesca -:-
20:00Real Madrid B - Getafe B -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 4

19:00Betis B - Arroyo -:-
19:00Granada B - Cartagena -:-
19:00La Roda - Villanovense -:-
19:00UCAM Murcia - Lucena -:-
20:00Melilla - El Palo -:-
20:30Jaen - Cadiz -:-

TOGO: Championnat National

17:00Agaza - Maranatha -:-
17:00Douanes Lome - Gbikinti Bassar -:-
17:00Foadan - AS Togo-Port -:-
17:00Gomido - Semassi -:-
17:00Kara - Anges de Notse -:-
17:00Unisport - Dynamic Togol. -:-

TSJECHIË: Synot liga

17:00Bohemians 1905 - Hradec Kralove -:-
17:00Liberec - Ostrava -:-
17:00Slovacko - Pribram -:-
20:15Mlada Boleslav - Slavia Praag -:-

TSJECHIË: 2e Divisie

10:15Karvina - Pardubice -:-
10:15Sokolov - Zizkov -:-
17:00Frydek-Mistek - Kolin -:-
18:00Opava - Sigma Olomouc -:-

TSJECHIË: CFL

10:15Bohemians Praag - Union 2013 -:-
10:15Chomutov - Vltavin -:-
10:15Pisek - Chrudim -:-

TSJECHIË: MSFL

10:30Zlin B - Lisen -:-
16:30HFK Olomouc - Hlucin -:-
16:30Hulin - Kromeriz -:-
16:30Orlova - Trebic -:-

TSJECHIË: Division A

10:15Aritma Prague - Karlovy Vary -:-
10:30Zlicin - Milevsko -:-
15:00Marianske Lazne - Mas Taborsko B -:-
17:00Cizova - Susice -:-
17:00Doubravka - Cesky Krumlov -:-
17:00Horovicko - Malse Roudne -:-
17:00Rokycany - Hvezda Cheb -:-
17:00Tachov - Klatovy -:-

TSJECHIË: Division B

10:15Libis - Motorlet Prague -:-
17:00Litol - Kladno -:-
17:00Nove Straseci - Litomerice -:-
17:00Novy Bor - Sous -:-

TSJECHIË: Division C

17:00Ceska Trebova - Letohrad -:-
17:00Jablonec n. Jiz. - Trutnov -:-
17:00Vysoké Mýto - Pardubice B -:-
17:00Zivanice - Nachod -:-

TSJECHIË: Division D

16:30Blansko - Hodonin -:-
16:30Bystrice n. P. - Velke Mezirici -:-
16:30Otrokovice - Stara Rise -:-
16:30Rosice - Tasovice -:-
16:30Uhersky Brod - Mutenice -:-

TSJECHIË: Division E

16:30Mohelnice - Petrovice -:-
16:30Prerov - Dolni Benesov -:-
16:30Velke Karlovice - Rymarov -:-
16:30Vitkovice - Slavicin -:-

TSJECHIË: Czech Cup Women

14:00Mnichovo H. V - Pribram V -:-
15:00Zamrsk V - Jablonec n. N. V -:-
17:00Tuklaty V - Postoloprty V -:-

TSJECHIË: First League Women

10:15Slavia Praag V - Pardubice V -:-
11:30Liberec V - Sparta Praag V -:-
15:00Hradec Kralove V - Bohemians Praag V -:-

TURKIJE: Supercompetitie

17:30Eskisehirspor - Konyaspor -:-
18:00Bursaspor - Galatasaray -:-
20:00İstanbul B.B. - Kasimpasa -:-
20:45Mersin - Besiktas -:-

TURKIJE: Bank Asya 1e Liga

16:00Samsunspor - Giresunspor -:-
19:00Adana Demirspor - Denizlispor -:-
19:00Manisaspor - Alanyaspor -:-
19:00Sanliurfaspor - Adanaspor -:-

TURKIJE: TFF 2. Lig Red Group

16:30Altay - Polatli Bugsasspor -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

20:00Club Nacional - El Tanque Sisley -:-
20:00Fenix - Defensor Sp. -:-

USA: MLS

02:00Kansas City - Houston 1:3
22:00Seattle - Colorado -:-
23:00Toronto - New England -:-

USA: North American Soccer League - Fall Season

01:30Fort Lauderdale - San Antonio 2:0

WALES: Premier League

15:30Prestatyn - Bala Town -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

20:30Egypte - Kenya -:-
23:30El Salvador - Dominicaanse Republiek -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

12:00Sydney (Aus) - Brisbane (Aus) -:-

ZAMBIA: Super League

15:00Green Buffaloes FC - National Assembly -:-
15:00Indeni - NAPSA Stars -:-
15:00Kabwe - Nkana -:-
15:00Nakambala Leopards - Zanaco -:-
15:00Power Dynamos - Roan United -:-
15:00Zesco Utd - Red Arrows -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

15:00Free State Stars - Maritzburg Utd -:-
15:00Polokwane - Orlando -:-
20:15Black Aces - Pretoria U. -:-
20:15Kaizer - Supersport -:-

ZUID-AFRIKA: First Division

15:00African Warriors - FC Cape Town -:-
15:00Golden Arrows - Milano Utd -:-

ZUID-KOREA: K-League Classic

12:00Gyeongnam - Suwon -:-
12:00Incheon - Busan -:-
12:00Sangju Sangmu - Seongnam -:-

ZUID-KOREA: K League Challenge

12:00Daejeon - Daegu -:-
12:00Goyang Hi - Anyang -:-

ZWEDEN: Zweedse Competitie

16:00Gefle - Atvidabergs -:-
16:00Hacken - Mjallby -:-

ZWEDEN: Supercompetitie

16:00Degerfors - Angelholms -:-
16:00Sirius - Landskrona -:-
16:00Varbergs - Östersunds -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

16:00Dalkurd - V. Syrianska -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

15:00Oskarshamns - Trelleborgs -:-
16:00Kristianstads - Orgryte -:-
16:00Norrby - Halmia -:-
16:00Uddevalla - Lunds -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

14:00Hudiksvalls - Harnosands -:-
14:00Tegs - Pitea -:-
15:00Ange - Soderhamns -:-
15:00Anundsjo - Bodens -:-
15:00Ostersund IFK - Mariehem -:-
15:00Sandviks - Sandvikens -:-
15:00Selånger - Morön -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

13:30Aspudden Tellus - Norrtalje -:-
14:00Skiljebo - Akropolis -:-
14:00Strömsbergs - Sollentuna -:-
14:00Värmdö - Vasteras IK -:-
15:00Sparvagens - Karlbergs -:-
15:00Upsala - S. Kerbura -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Östra Götaland

13:00Hollvikens - Limhamns -:-
14:00IFK Berga - Lindsdals -:-
14:00Kvarnby - Hassleholms IF -:-
16:00Nosaby IF - Vimmerby -:-
16:00Prespa Birlik - Ljungby -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

13:30Jonsereds - Hoganas -:-
14:00Högaborgs - Raslatts -:-
14:00Tenhults - Eskilsminne -:-
14:00Torns - Tvaakers -:-
15:00Dalstorps IF - Nike -:-
15:00Lindome - Assyriska BK -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand

14:00Enskede - Rynninge -:-
14:00Karlskoga - Eskilstuna City -:-
15:00Sleipner - Gute -:-
15:00Smedby - Nacka FF -:-
15:00Sodertalje FK - Linkoping City -:-
16:00Karlslunds - Ekero -:-

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

15:00Gauthiod - Larje/Angereds -:-
15:00Tibro - Carlstad -:-
15:00Torslanda - Lidkopings FK -:-
15:30Stenungsunds - Olme -:-
16:00Nordvarmland - Amal -:-

ZWITSERLAND: Supercompetitie

17:45Thun - Sion -:-
20:00Luzern - Aarau -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

17:45Biel - Lausanne -:-
17:45Lugano - Wil -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.LiveUitslagen.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan LiveUitslagen.nl.

Schakel over naar touch-versie