REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Hoogste Divisie - Torneo Transición

02:30River Plate - Independiente 4:1
23:10Defensa y Justicia - San Lorenzo -:-

ARGENTINIË: Divisie B

01:00Atletico Tucuman - Sportivo Belgrano 3:1
01:00Instituto - Nueva Chicago 1:2
21:00Union Santa Fe - Atl. Huracan -:-

ARGENTINIË: Divisie B Metropolitana

20:30Deportivo Espanol - Fénix -:-

ARGENTINIË: Primera C Metropolitana

20:30Berazategui - Justo José de Urquiza -:-

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

20:30Claypole - Leandro N. Alem -:-
20:30Sportivo Barracas - El Porvenir -:-
reclame

AZIË: Aziatische Spelen

10:00Afghanistan -23 - Oezbekistan -23 0:5
10:00Hong Kong -23 - Bangladesh -23 2:1
10:00India -23 - Jordanië -23 0:2
10:00Vietnam -23 - Kirgizië -23 1:0
13:00China -23 - Pakistan -23 1:0
13:00Indonesië -23 - Thailand -23 0:6
13:00Malediven -23 - Oost-Timor -23 3:2

AZIË: Presidents Cup - Finale groep

09:30Rimyongsu (Nor) - Erchim (Mon) 5:0
12:30HTTU Asgabat (Tkm) - Manang Marshyangdi (Nep) 3:1

BAHREIN: Premier League

17:30Bahrain SC - Al-Shabbab -:-
17:30East Riffa - Al-Rifaa -:-
17:30Manama Club - Malkia -:-

BOLIVIA: Competitie - Apertura

01:00Oriente Petrolero - Nacional Potosi 2:0

BRAZILIË: Série C

00:00Guarani - Mogi Mirim 3:3

CANADA: CSL

01:00Waterloo - London City 2:1
02:00Burlington - Niagara 4:2

COLOMBIA: Liga Postabon - Clausura

00:30Envigado - Santa Fe 2:2
00:30U. Autonoma - Atl. Nacional 0:3
02:30Dep. Cali - Fortaleza 2:0

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Torneo de Invierno

00:00Herediano - Puma Generalena 5:1
01:00Cartagines - Saprissa 1:0

CYPRUS: Eerste Divisie

18:00AEL Limassol - Apollon -:-

DENEMARKEN: Supercompetitie

19:00Vestsjaelland - Aalborg BK -:-

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

20:15Trier - Koblenz -:-

ECUADOR: Hoogste Divisie - Tweede fase

00:00Emelec - Mushuc Runa 3:1

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura

01:00Metapan - Juventud Ind. 0:0

ENGELAND: Championship

20:45Wigan - Ipswich -:-

ENGELAND: Conference Premier

21:00Chester - Wrexham -:-

ENGELAND: Isthmian Premier League

20:45Billericay - Canvey Island -:-

ENGELAND: Premier League U21

14:00Derby -21 - Aston Villa -21 3:2
41'Southampton -21 - Everton -21 0:1
20:00Arsenal -21 - Newcastle -21 -:-
20:00Reading -21 - Bolton -21 -:-
20:00Sunderland -21 - Tottenham -21 -:-
20:00West Brom -21 - Brighton -21 -:-
20:00Wolves -21 - Middlesbrough -21 -:-

EUROPA: Europees Kampioenschap -17 - Eerste fase

11'Schotland -17 - Faeröer Eilanden -17 0:0
20:30Ierland -17 - Gibraltar -17 -:-

FINLAND: Hoogste Divisie

17:30Inter Turku - Honka -:-
17:30KuPS - Lahti -:-
17:30Rovaniemi - Jaro -:-

FINLAND: 1e Divisie

17:30JJK Jyväskylä - JIPPO -:-

FRANKRIJK: Ligue 2

20:30Valenciennes - Clermont -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:00College Europa - Glacis United -:-

GRIEKENLAND: Supercompetitie

18:30Panetolikos - PAOK -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura

00:00Olimpia - Vida 3:1
01:00CD Honduras - Real Espana 2:2

ISRAËL: Ha'Al Competitie

19:50B. Jeruzalem - M. Haifa -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

17:00Hakoach Ramat Gan - Ramat Hasharon -:-
17:00M. Nazareth - H. Ironi Rishon -:-
18:00Beitar Shimshon - Maccabi Yavne -:-

ITALIË: Serie B

20:30Spezia - Carpi -:-

ITALIË: Lega Pro - Group B

20:45San Marino - Santarcangelo -:-

MEXICO: Hoogste Divisie - Apertura

00:00Guadalajara - Queretaro 1:4

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

18:00Strømsgodset 2 - Pors Grenland -:-
19:00Odds 2 - Jerv -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

18:00Nardo - Rosenborg 2 -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 3

17:00Forde - Brann 2 -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 4

18:00MO - Vålerenga 2 -:-

OEKRAÏNE: Premier League

18:00Din. Kiev - Volyn Lutsk -:-
20:00Dnipro - Olimpik Donetsk -:-

OOSTENRIJK: ÖFB Beker

19:00Lankowitz - LASK Linz -:-

PAKISTAN: Premier League

12:30Pakistan Army - Pakistan Railways -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

00:45Libertad - 12 de Octubre 2:0

POLEN: Competitie

18:00Leczna - Jagiellonia -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

21:00Academica - Estoril -:-

PORTUGAL: Tweede Divisie

17:00Sporting B - Freamunde -:-

QATAR: Premier League

19:15Al-Shahaniya - Al-Sadd -:-

ROEMENIË: 1e Liga

20:00U. Cluj - CS U. Craiova -:-

RUSLAND: Premier League

55'Amkar - Krasnodar 1:1
18:00T. Moskou - Din. Moskou -:-

RUSLAND: Youth League

10:00Amkar -21 - Krasnodar -21 3:2

SINGAPORE: Beker

13:30Tampines - Balestier Khalsa 2:1

SOEDAN: Premier League

15:30Al-Nil Al-Has. - Merreikh El-Fasher -:-
19:00Kadougli - Ahli Shendi -:-
19:00Khartoum - Al-Ittihad -:-

SPANJE: Primera Division

20:45Getafe - Valencia -:-

TSJECHIË: Youth League

13:00Bohemians 1905 -21 - Znojmo -21 1:1
13:00Pribram -21 - Hradec Kralove -21 3:0
13:30Jihlava -21 - Dukla Praag -21 3:2
14:00Jablonec -21 - Slavia Praag -21 3:3
41'Trinec -21 - Slovacko -21 1:0
11'Varnsdorf -21 - Plzen -21 0:0
16:30Mas Taborsko -21 - Mlada Boleslav -21 -:-

TURKIJE: Supercompetitie

18:00Basaksehir - Trabzonspor -:-
20:30Bursaspor - Besiktas -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

21:00River Plate - Fenix -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga - Kazananlar etabı

18:00BATE - Din. Minsk -:-

ZWEDEN: Zweedse Competitie

19:05Atvidabergs - Norrkoping -:-

ZWEDEN: Supercompetitie

19:20Angelholms - Ljungskile -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

19:00Sylvia - Nykopings -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

19:00Oddevold - Utsiktens -:-
19:00Orgryte - Trollhättan -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

19:00S. Kerbura - Konyaspor -:-

ZWEDEN: Zweedse Competitie - Vrouwen

18:30Kristianstads V - Linköpings V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.LiveUitslagen.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan LiveUitslagen.nl.

Schakel over naar touch-versie